PŘÍBĚH KALORIE

Nutriční terapeuti
se specializací

MGR. TEREZA LUNEROVÁ

Jmenuji se Tereza Lunerová, ke studiu oboru nutriční terapeut mě přivedl můj atopický ekzém, potravinové alergie a vášeň ke sportu. Vyvážená strava, čtení etiket a vymýšlení nejrůznějších obměn receptů pro mě je běžnou praxí.

Zkušenosti

Osobní zkušenosti ale nestačí, a proto jsem se rozhodla rozvíjet po profesní stránce na Lékařské fakultě Masarykovi univerzity v Brně. Úspěšně jsem absolvovala bakalářský program “Nutriční terapeut” (Bc.) a navazující magisterský obor “Výživa dospělých a dětí” (Mgr.).

Již během magisterského studia jsem se aktivně věnovala soukromé poradenské činnosti v oblasti úpravy stravovacích návyků, hubnutí a nabírání tělesné hmotnosti.

Praxe

V průběhu posledního ročníku studia jsem začala působit jako nutriční terapeut v brněnské nutriční ambulanci věnující se podvýživě a léčebné výživě pacientů převážně s onkologickou, neurologickou nebo nefrologickou diagnózou.

Prožijte s mojí pomocí svůj jedinečný #Příběh kalorie

Mou vizí je učit naše klienty vyvážené stravě bez zbytečných omezení a dokázat, že zdravá strava nás může bavit a zároveň nám chutnat!

Jsem vášnivou sportovkyní a bez pohybu si již nedokáži svůj život představit. Snažím se také své klienty motivovat k aktivnějšímu životnímu stylu, protože i s minimem investovaného času do pohybu lze dosáhnout úžasných výsledků a budete se cítit mnohem lépe.

Mojí největší láskou je tanec, zdolávání vrcholů hor a lyžování. Pro zpestření si ráda zacvičím nebo vyrazím na inline brusle.

Přijďte za mnou do poradny a společně napíše ten Váš jedinečný # Příběh kalorie. 

Kontaktujte mě

Ráda Vám poskytnu více informací
k nabízeným službám